قیمت آلاچیق پارچه ای : مجموعه عظیم سایه گستر آسیا با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع آلاچیق پارچه ای را با ارزانترین قیمت در بین شرکت ها تا 30% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به قیمت سایبان پارچه ای- قیمت آلاچیق چادری- قیمت سقف پارچه ای- قیمت پارچه های کششی- قیمت الاچیق تاشو- قیمت سایبان چادری- آلاچیق تک پایه- قیمت پارچه برزنتی سایبانکه تخصص مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا می باشد خواهیم پرداخت.


قیمت آلاچیق پارچه ای- سایه گستر آسیا هم اکنون با بیش از 30 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع سقف جمع شونده  – پوشش استخر – سایبان استخر - دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل  و انواع راه بند اتومات فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت سایبان پارچه ای- قیمت آلاچیق چادری- قیمت سقف پارچه ای- قیمت پارچه های کششی- قیمت الاچیق تاشو- قیمت سایبان چادری- آلاچیق تک پایه- قیمت پارچه برزنتی سایبانخواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع  آلاچیق پارچه ای را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها باغ تالارها باغ ویلا ها و ... می باشیم.

قیمت آلاچیق پارچه ای- مجموعه عظیم سایه گستر آسیا همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع  آلاچیق پارچه ای در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سایبان پارچه ای- قیمت آلاچیق چادری- قیمت سقف پارچه ای- قیمت پارچه های کششی- قیمت الاچیق تاشو- قیمت سایبان چادری- آلاچیق تک پایه- قیمت پارچه برزنتی سایبانبا ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا با بیش از 30 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از  آلاچیق پارچه ای را در مجموعه سایه گستر آسیا بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.   

  آلاچیق پارچه ای طراحی و تولید شده توسط مجموعه سایه گستر آسیا با 30% تخفیف و با تجربه بیش از 30 سال اجرا پروژه های موفق در سطح کشور تقدیم حضور مشتریان عزیز میگردد.

آلاچیق چادری

آلاچیق چادری در فرم های مختلف با کاربری های مختلف مورد استفاده واقع میشود که میتوان برای پوشش فضاهای باز استفاده نمود. قیمت آلاچیق پارچه ای- آلاچیق چادری میتواند در باغ تالارها به عنوان اتاق عقد و یا سالن های اجتماعات در باغ تالارها استفاده نمود که میتوان آنرا در اشکال گوناگونی تولید کرد که در ادامه به توضیح مدل های این سازه های پارچه ای میپردازیم

انواع آلاچیق چادری:

آلاچیق خیمه ای

این آلاچیق چادری به دو صورت تک پایه و چند پایه اجرا میشود. تک پایه از کنار بیشتر در محیط های کاربری دارد که عوامل محیطی مانع از اجرای پایه های متعدد میشود. قیمت آلاچیق پارچه ای-  تک پایه معمولا در ابعاد کوچک تر نسب به دیگر آلاچیق ها اجرا میشود که تک پایه بودن این مدل دلیل این امر میباشد. لازم است بدانید این پایه میتواند در وسط هم قرار بگیرد.

آلاچیق چند پایه

آلاچیق چادری چند پایه از اطراف برای پوشش محیط های با متراژ بالا کار برد دارد. در این نوع به دلیل استفاده پایه های نگه دارنده سازه از اطراف دارای استحکام مناسبی میباشد. همچنین در این نوع از آلاچیق ستون مرکزی را نیز میتوان حذف نمود.

آلاچیق کششی

از این نوع آلاچیق چادری بعنوان روف گاردن و دیگر اماکن عمومی و خصوصی موارد استفاده قرار میگیرد قیمت آلاچیق پارچه ای-  که بسیار مناسب برای ایجاد سطح سایه است. فرم آلاچیق کششی به وسیله کشش پارچه به طرفین بیرونی سازه ایجاد میشود که این طرفین بیرونی میتواند چندین وجه داشته باشد.

آلاچیق سفارشی

این نوع آلاچیق با هماهنگی و تایید کار فرما پس از بررسی ها از نیاز کارفرما و همچنین عوامل محیطی تولید میگردد که میتواند با توجه به ابعاد و فرم محل نصب سازه ابعاد و فرم های گوناگون داشته باشد.

JLpt1LbF5o

کاربرد آلاچیق چادری

از آلاچیق پارچه ای میتوان در فضاهای باز مانند پارک ها و اماکن عمومی برای ایجاد سطح سایه بهره برد.

سایبان های پارچه ای را میتوان در روف گاردن و حیاط های خصوصی نصب نمود.

به دلیل پیچ و مهره ای بودن استراکچر آلاچیق میتوان آنها را در صورت نیاز جا به جا نمود.

در رستوران ها برای ایجاد سقف برای هر میز به صورت جداگانه مورد استفاده قرار میگیرد.

میتوان سطح تحت پوشش برای هر میز رستوران را از سایر میزهای رستوران جدا نمود و یا با نصب یک آلاچیق پارچه ای بزرگ تمامی میزهای رستوران را پوشش داد.

از آلاچیق چادری میتوان در زمین های ورزشی برای ایجاد پوشش استفاده نمود.

با نصب آلاچیق متعدد در اطراف پیست های ورزشی مانند پیست های موتورسواری، سوارکاری، دوچرخه سواری و غیره میتوان در بهبود کیفیت برگزاری مسابقاتی از این قبیل تاثیر بسزایی گذاشت.

میتوان در ابعاد کوچک و سبک با هدف باز و بسته نمودن سریع و جابه جایی آسان تولید نمود.

مدل های آلاچیق پارچه ای

در مدل های تک پایه میتوان با باز و بسته نمودن آلاچیق از فضایی باز در آفتاب و یا در باران استفاده نمود و در صورت لزوم مخصوصا در شب ها آنرا بست و از آسمان شب لذت برد.

باز و بسته نمودن آلاچیق چادری به دو صورت برقی و دستی میباشد:

در مدل آلاچیق دستی عمل بازو بسته شدن آلاچیق از طریق یک هندل و چرخش آن انجام میشود.

در مدل آلاچیق برقی این عمل به وسیله یک موتور برقی و با فرمانبری موتور برقی از طریق ریموت انجام میشود.

قیمت آلاچیق پارچه ای- در این مطلب در مورد موضوعات قیمت سایبان پارچه ای- قیمت آلاچیق چادری- قیمت سقف پارچه ای- قیمت پارچه های کششی- قیمت الاچیق تاشو- قیمت سایبان چادری- آلاچیق تک پایه- قیمت پارچه برزنتی سایبانمختصر صحبت کردیم. در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع سقف جمع شونده  – پوشش استخر – دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل  و انواع راه بند را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از انواع سقف جمع شونده  – پوشش استخر – دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل  و انواع راه بند را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 09151250522 – 09021150522 - 05137663055 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

Top