سقف کشویی خودرو : مجموعه عظیم سایه گستر آسیا با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع سقف کشویی خودرو را با ارزانترین قیمت در بین شرکت ها 20 تا 30% تخفیف واقعی در بازار ایران و جهان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. در این مقاله به سقف ماشین به انگلیسی-سقف متحرک به انگلیسی-سقف تی تاپ چیست-پنجره سقف خودرو در جدول-نوعی سقف اتومبیل در حل جدول که تخصص مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا می باشد خواهیم پرداخت.


سقف کشویی خودرو - سایه گستر آسیا یکی از باسابقه ترین و متخصص ترین شرکت های فنی و مهندسی و الکترونیک در ایران می باشد که سالهاست در زمینه انواع سقف های جمع شونده پارچه ای، سقف های جمع شونده شیشه ای، سازه های جمع شونده استخری، دیوارهای شیشه ای جمع شونده ، چادرهای کششی ، کرکره های پارچه ای ،سایه بان اتومات ،جک پارکینگی ،درب رولاپ ،درب های ریلی ،درب های زیر سقفی ،درب های شیشه ای ، جک بلانکو،جک BFT مدل A40،درب کشویی ، درب شیشه ای تلسکوپی ،درب شیشه ای گرد ،درب شیشه ای گردان ، درب شیشه ای فولدینگ ،راه بند اتومات ،پرده هوا ، سیستم های اکسس کنترل ،حمام مستر فعالیت می نماید.در این مطلب به موضوعات متنوع سقف ماشین به انگلیسی-سقف متحرک به انگلیسی-سقف تی تاپ چیست-پنجره سقف خودرو در جدول-نوعی سقف اتومبیل در حل جدول خواهیم پرداخت . ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع سقف کشویی خودرو را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها باغ تالارها باغ ویلا ها و ... می باشیم.
سقف کشویی خودرو - مجموعه عظیم سایه گستر آسیا همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع سقف کشویی خودرو در خدمت شما بزرگواران باشد .لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف ماشین به انگلیسی-سقف متحرک به انگلیسی-سقف تی تاپ چیست-پنجره سقف خودرو در جدول-نوعی سقف اتومبیل در حل جدول با ما همراه باشید . توصیه ما به هموطنانی که تصمیم به خرید و اجرای هر کدام از تولیدات این شرکت را دارند این می باشد که قبل از هر اقدامی در جهت خرید و سفارش این نوع از سازه ها و محصولات حتما با یکی از مشاورین و متخصصین با تجربه ما ارتباط برقرار نمایید تا ضمن دریافت مشاوره های تخصصی و رایگان از لیست قیمت نهایی با 20 تا 30% تخفیف واقعی مطلع شوید. شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از سقف کشویی خودرو را در مجموعه سایه گستر آسیا بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

سقف کشویی خودرو طراحی و تولید شده توسط مجموعه سایه گستر آسیا با 20 تا 30% تخفیف واقعی و با تجربه بیش از 30 سال اجرا پروژه های موفق در سطح کشور تقدیم حضور مشتریان عزیز می گردد (سقف ماشین به انگلیسی-سقف متحرک به انگلیسی-سقف تی تاپ چیست-پنجره سقف خودرو در جدول-نوعی سقف اتومبیل در حل جدول).

 

EpT56ME5SV

سانروف (Sunroof) یا مونروف (Moonroof)
همان طورکه از نام سانروف (Sunroof) و مونروف (Moonroof) پیداست، این دو عبارت باید ارتباط نزدیکی با خورشید و ماه داشته باشند. اگرچه بسیاری افراد، هر دو مفهوم را یکسان می پندارند، اما در حقیقت باید گفت که یکسری تفاوت های جزئی ، بین این دو وجود دارد.
به طورکلی، هر صفحه ای که در سقف خودرو با هدف ورود نور یا هوا به داخل خودرو جاسازی شده باشد، سانروف یا مونروف نام دارد. برخی سانروف ها یا مونروف ها قابلیت باز و بسته شدن دارند درحالی که برخی دیگر ثابت هستند. سانروف ها معمولاً شفاف هستند درحالی که مونروف ها را رنگی می سازند. در حقیقت مونروف نوع خاصی از سانروف است. در دهه هفتاد، به سانروف های شیشه ای داخلی و برقی، مونروف می گفتند. البته امروزه عموماً تنها به سانروف های شیشه ای داخلی، مونروف گفته می شود. سانروف داخلی در حقیقت نوعی است که صفحه متحرک آن بین سطح خارجی و داخلی سقف حرکت می کند. عملکرد مونروف می تواند برقی یا دستی باشد. بنابراین، هر سانروف شیشه ای با قابلیت باز و بسته شدن به صورت کشویی بین سطح خارجی و داخلی سقف، مونروف نام دارد. از آن جا که تقریباً تفاوت قابل ملاحظه ای بین سانروف و مونروف وجود ندارد، در ادامه تنها به معرفی انواع سانروف خواهیم پرداخت. همه انواع سانروف هایی که در ادامه به آن ها اشاره می شود، ممکن است در کارخانه سازنده روی خودرو قرار بگیرد یا بعداً به سفارش خریدار توسط فروشنده روی خودرو نصب شود.
سقف کشویی خودرو - در این مقاله در مورد موضوعات سقف ماشین به انگلیسی-سقف متحرک به انگلیسی-سقف تی تاپ چیست-پنجره سقف خودرو در جدول-نوعی سقف اتومبیل در حل جدول مختصر صحبت کردیم. در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم محصولات خود را با ارزانترین قیمت و20 تا 30% تخفیف واقعی و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. این مجموعه عظیم فنی و اجرایی هم اکنون دارای رزومه و پروژه های بسیار بزرگی در سراسر کشور می باشد و توانسته است تقریبا هر نوع نیاز و خواسته مشتریان را برآورده نماید.مجددا توصیه می کنیم قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از انواع سقف جمع شونده – پوشش استخر – دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل و انواع راه بند را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 09151250522 - 09021150522- 05137663055 - 05137663056 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

Top