اگر به دنبال اجرای پوشش استخر متحرک یا پوشش استخر ثابت بر روی سقف استخر خود هستید مجموعه سایه گستر آسیا با توجه به خدمات ویژه ای که ارائه میدهد بهترین گزینه میباشد. شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت سقف استخر اتومات و قیمت سقف استخر ثابت با یکی از شماره های 09151250522 و یا شماره ثابت 05137663055 تماس بگیرد و ضمن مقایسه قیمتهای استثنایی سایه گستر آسیا سفارش خود را ثبت نمایید.اگر به دنبال اجرای پوشش استخر متحرک یا پوشش استخر ثابت در مشهد بر روی سقف استخر خود هستید مجموعه سایه گستر آسیا با توجه به خدمات ویژه ای که ارائه میدهد بهترین گزینه میباشد.
شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت سقف استخر اتومات و قیمت سقف استخر ثابت با یکی از شماره های 09151250522 و یا شماره ثابت 05137663055 تماس بگیرد و ضمن مقایسه قیمتهای استثنایی سایه گستر آسیا سفارش خود را ثبت نمایید.
به طور کلی استخرهای خانگی به صورت روباز و یا مسقف ساخته می‌شوند. استخرهای روباز معمولاً در محوطه ویلا، حیاط و باغ احداث می‌شوند و استخرهای مسقف نیز در یک فضای سرپوشیده نزدیک به عمارت یا خانه‌ای که در باغ یا حیاط بنا شده، ساخته می‌شود. البته گاهی نیز از استخرهای خانگی را با سقفی محدود می‌سازند تا هم نور خورشید و هوای تازه آمد و رفت داشته باشد و هم از مزایای سرپوشیده بودن فضا (دید کمتر از طرفین و بالای استخر) استفاده شود.
آنچه موجب می‌شود استخر‌ها پوشانده یا بعبارتی پوشش سقف استخر انجام پذیرد عبارتند از:
• نیاز به استفاده چهارفصل از استخر
• وجود مشرف در اطراف استخر
• لزوم حفظ آب استخر در برابرگرد و خاک و…
پوشش متحرک استخر(سقف ریلی استخر)


میتوان پوشش سقف استخر را بصورت ریلی یا متحرک نیز با ورق‌های پلی کربنات ایجاد نمود. این نوع پوشش را میتوان بصورت ریلی با دست یا موتور طراحی و اجرا کرد.


در راستای نیازهای فوق پوشش‌های پلی کربنات برای استخر‌ها بعنوان بهترین گزینه پوششی مطرح می‌شود. مزیت این پوشش‌ها، حفظ نور و روشنایی طبیعی استخر و در عین حال سبکی وزن سازه و ورق‌های پلیمری، در مورد سازه مورد نیازجهت اجرای پوشش استخر آنچه مسلم است بدلیل ابعاد نسبتا زیاد استخر معمولا آلومینیوم جوابگو نبوده و آهن بهترین گزینه است لیکن بدلیل رطوبت محیط بهتر است آهن با پوشش مناسب پوشانده شود که بهترین گزینه پوشش گالوانیزه گرم می‌باشد. بدین ترتیب مشکل زنگ زدن آهن کاملا منتفی مشود. در صورت نیاز به مشاوره در مورد کیفیت و انواع گالوانیزه با شرکت سایه گستر آسیا تماس حاصل نمائید.
اغلب این نوع پوشش‌ها دارای حالت نورگیر بوده و یک محیط بسیار زیبا را برای افراد فراهم می‌آورد. طراحی‌های منحصر به فرد ما اجازه می دهد که پوشش روی استخر شما به سرعت حرکت کرده و شما را از فواید تابستان در طول سال بهره مند کند. با استفاده از ورق‌های دو جداره مخصوص شما فضاs استخر خود را مانند شیشه‌های منزل عایق نموده و علاوه بر آن سبب می‌شود که همواره آب استخر تمیز و قابل استفاده باشد.

مزیت  استفاده از ورق‌های پلی کربنات جهت پوشش سقف استخر روباز


• فریم‌های سازه به صورت تمام آلومینیومی
• ضد زلزله
• طیف‌های رنگی مختلف
• قابل استفاده در تمام فصل‌ها
• مقاوم در برابر شکستگی
• مقاوم در برابر فرسایش‌های آب وهوایی
• مقاوم در برابر باد‌های سنگین و با سرعت بالای 120 کیلومتر در ساعت
•مناسب برای استخرهای خصوصی و خانگی
یکی از مباحث جالب برای اکثر مشتریان پوشش استخر با سیستم بازشو (بازشونده) است در مشاوره مهندسی با کارشناسان شرکت روشهای مختلف استفاده از سیستم بازشونده بیان می‌گردد. بهترین راهکار با بررسی و بحث انتخاب می‌گردد. نکته مهم این است که اگر یک مجری پوشش استخر یک روش مشخص را آموخته و تحربه کرده است لزوماٌ آن روش تنها روش اجرا نیست و قطعاٌ تنها روش اجرا نیست و قطعاٌ بهترین روش اجرا نیز نیست.
محصولات شرکت سایه نما دارای گارانتی و خدمات ویژه می‌باشند. با تماس با مشاوران شرکت سایه گستر آسیا به صورت کاملاٌ رایگان از استخر شما بازدید، طراحی و برآورد قیمت خواهد شد.


Top