روکش اتوماتیک استخر : مجموعه عظیم سایه گستر آسیا با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع روکش اتوماتیک استخر را با ارزانترین قیمت در بین شرکت ها تا 30% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به کرکره برقی روی استخر- روکش دستی استخر- قیمت کاور استخر- کاور خورشیدی استخر- کاور روی اب استخر- قیمت پوشش روی استخر- نصب روکش استخر- سقف ریلی استخر که تخصص مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا می باشد خواهیم پرداخت.روکش اتوماتیک استخر - سایه گستر آسیا هم اکنون با بیش از 30 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع سقف جمع شونده  – پوشش استخر – سایبان استخر - دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل  و انواع راه بند اتومات فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع کرکره برقی روی استخر- روکش دستی استخر- قیمت کاور استخر- کاور خورشیدی استخر- کاور روی اب استخر- قیمت پوشش روی استخر- نصب روکش استخر- سقف ریلی استخر خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع روکش اتوماتیک استخر را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها باغ تالارها باغ ویلا ها و ... می باشیم.

روکش اتوماتیک استخر - مجموعه عظیم سایه گستر آسیا همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع روکش اتوماتیک استخر در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کرکره برقی روی استخر- روکش دستی استخر- قیمت کاور استخر- کاور خورشیدی استخر- کاور روی اب استخر- قیمت پوشش روی استخر- نصب روکش استخر- سقف ریلی استخر با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا با بیش از 30 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از روکش اتوماتیک استخر را در مجموعه سایه گستر آسیا بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.   

KfHCPkTbve

روکش اتوماتیک استخر طراحی و تولید شده توسط مجموعه سایه گستر آسیا با 30% تخفیف و با تجربه بیش از 30 سال اجرا پروژه های موفق در سطح کشور تقدیم حضور مشتریان عزیز میگردد.

 

روکش استخر متحرک

روکش استخر متحرک در واقع باعث سر پوشیده شدن استخرهای روباز شده و این استخرها را برای 12 ماه سال آماده استفاده میکند. با وجود سقف و دیوار متحرک استخر تقریبا احساس وجود دو استخر روباز یا سرپوشیده خواهید کرد .

انواع روکش استخر متحرک

با انتخاب دستگاه جمع کننده روکش استخر مناسب و به سلیقه خود، هنر و زیبایی را به محیط اطراف استخر خود ارزانی دارید.

دستگاه های جمع کننده ثابت فلزی این دستگاه در عرض استخر به صورت ثابت نصب شده و به وسیله دسته روکش را به دور خود جمع میکند، که کاملا ضد زنگ زدگی است.

– دستگاه جمع کننده متحرک آلومینیومی: دستگاه آلومینیومی چرخ دار که متناسب با عرض استخر ساخته می شود و در مواقعی که به آن نیازی نیست قابلیت جابه جایی از کنار استخر را دارد.

– دستگاه جمع کننده متحرک فلزی ضد زنگ: این دستگاه نیز مانند نمونه قبلی قابل جابه جایی می باشد با این تفاوت که از فلز ضد زنگ غیر از آلومینیوم ساخته شده است.

– دستگاه جمع کننده به همراه سکو نشیمن: روی دستگاه جمع کننده سکوی نشیمن چوبی ساخته می شود که علاوه بر مخفی نمودن دستگاه و روکش، نشیمنگاهی زیبا برای شما فراهم می آورد.

دستگاه های جمع کننده روکش به صورت اتوماتیک: دستگاه های جمع کننده، قابلیت طراحی و ساخت به صورت نیمه اتوماتیک (فقط جمع کننده) یا تمام اتوماتیک را دارند.

نصب روکش ثابت استخر به جای روش دستی توسط موتور الکتریکی و با استفاده از دستگاه ریموت کنترل می توان برای باز و جمع نمودن روکش اقدام نمود.

روکش استخر برای مجموعه های ورزشی و استخرهای قهرمانی که روکش نگهداری گرمای استخر، جمع کننده های روکش استخر در دو نوع ثابت و متحرک میشود.

روکش استخر برای استخرهای منازل مسکونی و استخرهای خصوصی که پیشنهاداتی نظیر روکش اتوماتیک استخر،روکش نگهداری گرمای استخر و جمع کننده های روکش استخر در دو نوع ثابت و متحرک می شود.

روکش استخر روباز:

با استفاده از روکش استخر در استخرهای روباز میتوانید سیستم گرمایی را خاموش کنید و با جلوگیری از ورود آب باران و آلودگی های جوی به داخل استخر آب تمیزتری داشته باشید و مانع رشد جلبک ها شوید.

روکش استخر سرپوشیده:

معمولا با کاهش گرمای آب و میزان رطوبت اطراف استخر ذخیره بزرگی از انرژی را در پی دارد. دلیل این ادعا حداقل کردن نرخ تبخیر سطحی در طول دوره زمانی روکش استخر ثابت است.

روکش استخر ثابت

نصب روکش ثابت استخر

نصب روکش ثابت استخر مزایای زیادی دارد:

نصب دستگیره و جمع کننده روکش استخر با پایه ثابت

کاهش تبخیر آب ۷۰% تا ۸۰%

کاهش مصرف مواد شیمیایی

کاهش هزینه های نگهداری

کاهش هزینه های انرژی

جلوگیری از ورود شاخ و برگ درختان و گرد و غبار در هنگام وزش باد

کمک به حفظ انرژی آب استخر

کمک به حفظ ایمنی و جلوگیری از سقوط افراد به درون استخر

کمک به حفظ آب درون استخر

 روکش اتوماتیک استخر - در این مطلب در مورد موضوعات کرکره برقی روی استخر- روکش دستی استخر- قیمت کاور استخر- کاور خورشیدی استخر- کاور روی اب استخر- قیمت پوشش روی استخر- نصب روکش استخر- سقف ریلی استخر مختصر صحبت کردیم. در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم انواع سقف جمع شونده  – پوشش استخر – دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل  و انواع راه بند را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از انواع سقف جمع شونده  – پوشش استخر – دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل  و انواع راه بند را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 09151250522 - 05137663055 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

Top