• صفحه اصلی
  • ویدیوها
  • مقالات
  • تماس با ما
  • درباره ما
  • پروژه ها
  • آدرس : مشهد - فلسطین 28 - 28/1 - پلاک 19 - طبقه اول ساعات تماس 8 الی 15 و 17 الی 20 تلفن های واحد انواع درب های اتومات - نما و نورگیر شیشه ایی : 09151250522 - 09021150522
  • ادرس دفتر تهران : خیابان میرداماد نفت جنوبی تابان شرق - پلاک 3 - واحد 14 تلفن مشاوره سقف های متحرک پارچه ایی - پلی کربنات - شیشه ایی - سقف متحرک چادری - پوشش های متحرک استخر و پارکینگ: 09355351668

شرکت سایه گستر آسیا یکی از قدیمی ترین و در عین حال به روز ترین شرکتهای ارائه دهنده انواع سازه های جمع شونده در ایران است. این شرکت با بیست و پنج سال سابقه در زمینه طراحی و اجرای انواع سقف جمع شونده پارچه ای به ویژه در شهر مقدس مشهد به یکی از محبوبترین برندها در این زمینه تبدیل شده است.شرکت سایه گستر آسیا یکی از قدیمی ترین و در عین حال به روز ترین شرکتهای ارائه دهنده انواع سازه های جمع شونده در ایران است.
این شرکت با بیست و پنج سال سابقه در زمینه طراحی و اجرای انواع سقف جمع شونده پارچه ای به ویژه در شهر مقدس مشهد به یکی از محبوبترین برندها در این زمینه تبدیل شده است.
در نظر گرفتن بیست درصد تخفیف واقعی نسبت به قیمت متداول در بازار سبب شده است که محصولات شرکت سایه گستر آسیا ارزاترین قیمت در بازار را به خود اختصاص دهند.

معرفی سقفهای جمع شونده پارچه ای شرکت سایه گستر آسیا

سقف های جمع شو محصولی کاملا جدید و به روز محسوب می شوند و برای کاربری های مختلفی استفاده می شوند.
سقف های برقی به سبب سبکی سازه و همینطور دوام پارچه و نوع سیستم حرکتی ،محصولی با صرفه اقتصادی و از لحاظ معماری مناسب برای تمامی فضاهای باز اعم از تجاری و مسکونی می باشند.
در ایران به واسطه ی تنوع آب و هوایی باید برای هر منطقه از متریال خاص مقاوم منطبق با شرایط همان منطقه استفاده کرد.

چه پارچه هایی در سقفهای جمع شونده پارچه ای شرکت سایه گستر آسیا استفاده می شود و این پارچه های چه مزایایی دارند؟ آیا می دانید مکانیزم عمل سقفهای پارچه ای جمع شونده چگونه است؟

پارچه های پی وی سی استفاده شده در سقف جمع شونده شرکت سایه گستر آسیا با توجه به تکنولوژی ساخت آنها در دماهای مختلف (از 30- تا 70+ درجه سانتیگراد) دوام دارند. و برای هر منطقه آب و هوایی از بارانی و مرطوب در شمال کشور  تا گرم و شرجی در جنوب کشور مناسب می باشند.
سقف های پارچه ای نسل جدیدی از سازه های جمع شونده به شمار می آیند که سقف هایی با دهانه های بزرگ و به صرفه با استفاده از پوسته های پارچه ای صنعتی کاملا سبک ایجاد می شوند، با توجه به سبک بودن وزن پارچه، نیازی به پروفیل های بزرگ و سنگین نخواهد بود و همچنین با توجه به پیش ساخته بودن سیستم سقف پارچه ای، زمان اجرای پروژه به طور چشمگیری کاهش می یابد.
سقف متحرک پارچه ای از یک سیستم پارچه ای و آلومینیومی تشکیل شده است که بر روی ریل حرکت می کند. همان طور پیش تر گفته شد سقف های متحرک به دو نوع متحرک و ثابت دارند. به همین سبب در سقف های متحرک پارچه ای اتوماتیک که با نصب یک موتور، نیروی محرکه این سقف به وجود می آید، از طرفی با طراحی یک ریموت کنترل و یک دگمه، جمع شدن و باز شدن سایه بان پارچه ای به صورت خودکار و کنترل شده انجام می شود. اما در مدل سقف متحرک چادری مکانیکی و یا دستی، این عمل با دستی انجام می شود و از نظر هزینه ای نیز به صرفه تر است.

اگر در محل کار یا منزل خود وجود یک سقف متحرک را احساس می کنید باید بدانید سقف های جمع شونده انواع مختلفی دارند، برای اینکه سقف متحرک را اجرا کنید نیازمند موارد زیر هستید:
1- محیط مناسب برای اجرای سقف متحرک
2- یک مجری با سابقه و رزومه خوب
3- استفاده از متریال درجه یک و با کیفیت که عمر سقف تاشو را بالا میبرد.
اگر این موارد را در اجرای سقف متحرک رعایت کنید فرقی نمیکند یک بالکن کوچک باشد یا یک استخر یا محیط یک ورزشگاه یا رستوران میتوانید از فضای خود نهایت لذت را ببرید. یکی از مزایای این سقف ها، جلوگیری از تابش زننده آفتاب در روز های گرم تابستانی است.

برای ساخت سقف جمع شونده پارچه ای با کیفیت باید به نکات فنی و تخصصی بسیاری توجه نمود که از مهمترین این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

جنس غشاء بکار گرفته شده در ساخت سقف جمع شونده : باید غشاء بکار برده شده در سقف برقی جمع شونده در مقابل رطوبت، سرما، نور خورشید مقاوم باشد.
سازه به کار برده شده در ساخت سقف جمع شونده (سقف برقی جمع شونده) : سازه به کار برده شده در ساخت اسکلت سقف جمع شونده باید مقاوم در برابر باد باشد. سازه سقف برقی جمع شونده در مناطق مرطوب باید در مقابل رطوبت نیز مقاوم باشد.
موتور بکار برده شده در ساخت سقف جمع شونده : موتور بکار برده شده در ساخت سقف جمع شونده (سقف برقی جمع شونده) نیز باید بسیار پرقدرت نیز باشد.

Top