سقف کاذب استخر ثابت نوعی از سقف کاذب استخر است که همواره به صورت ثابت باقی می ماند. سقف کاذب استخر متحرک نیز نوعی سقف کاذب استخر است که می توان بنا به نیاز سقف استخر را جمع یا باز نمود. شرکت سایه گستر آسیا با بهترین طراحی و اجرای انواع سقف کتذب استخر در مشهد و ارائه تخفیفها فوق العاده توانسته به عنوان معتبرترین تولید کننده سقف استخر در مشهد معرفی گردد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با یکی از شماره های 09151250522 و یا شماره ثابت 05137663055 تماس بگیرد.سقف کاذب استخر ثابت نوعی از سقف کاذب استخر است که همواره به صورت ثابت باقی می ماند. سقف کاذب استخر متحرک نیز نوعی سقف کاذب استخر است که می توان بنا به نیاز سقف استخر را جمع یا باز نمود.
شرکت سایه گستر آسیا با بهترین طراحی و اجرای انواع سقف کتذب استخر در مشهد و ارائه تخفیفها فوق العاده توانسته به عنوان معتبرترین تولید کننده سقف استخر در مشهد معرفی گردد.
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با یکی از شماره های 09151250522 و یا شماره ثابت 05137663055 تماس بگیرد.
اجرای سقف کاذب استخر یکی از کارهای ضروری برای حفظ پاکیزگی آب و دمای مناسب است. قطعا با توجه به محیط مرطوب استخر نمی‌توان از سقف‌های کاذب معمولی استفاده کرد به همین خاطر بایستی از مصالح مخصوص و مقاوم در مقابل رطوبت بالا استفاده کرد. حتما تا به حال به سقف استخر سر پوشیده نگاهی انداخته‌اید و می‌دانید تنها از گچ برای پوشش سقف استخر استفاده نمی‌شود زیرا مقاومت بالایی در برابر رطوبت ندارد از این رو اگر به دنبال اجرای سقف کاذب مناسب استخر هستید این مطلب می‌تواند برای شما مناسب باشد.


چرا از سقف کاذب استخر استفاده کنیم؟


حتما می‌دانید که مصالحی مانند گچ کمترین میزان مقاومت در برابر رطوبت دارد و اگر میزان رطوبت زیاد شود امکان پوسیدگی، ایجاد قارچ و باکتری و یا تخریب ممکن است و از این رو در حال حاضر برای محیط‌های مرطوبی مانند استخر، رختکن و … از پوشش سقف کاذب استفاده می‌شود. سقف کاذب مخصوص استخر نیز انواع مختلفی دارد که بسته به سلیقه و میزان بودجه مورد نظر می‌توان از آن انتخاب کرد.


جنس سقف کاذب استخر چیست؟


بهترین جنسی که می‌توان برای سقف کاذب محیط مرطوبی مثل استخر از آن استفاده کرد، پی وی سی(PVC) است. پی وی سی نوعی ماده پلیمری ترموپلاستیک است که با استفاده از فناوری‌های نوین ساخته شده و علاوه بر اینکه در مقابل رطوبت مقاومت بالایی دارد از اتلاف انرژی نیز جلوگیری می‌کند و علاوه بر این زیبایی منحصربه فردی نیز دارد. از سقف کاذب پی وی سی نه تنها در استخر بلکه در طراحی داخلی خانه، بخصوص سرویس بهداشتی و حمام، نیز استفاده می‌شود.


مزایای اجرای سقف کاذب استخر چیست؟


سقف استخر سرپوشیده شبیه به سقف بسیاری دیگر از سوله‌ها آهن‌کشی شده است و چون آهن‌کشی ظاهر چندان زیبایی ندارد معمولا در اکثر استخرها از سقف کاذب برای زیبایی بیشتر و البته حفظ دمای آب و جلوگیری از آلودگی آن استفاده می‌شود. علاوه بر این سقف کاذب امکان دسترسی به تمام تجهیزات مانند هواکش‌های استخر و یا سیم‌کشی و لوله‌کشی  را در بالای سقف ممکن می‌سازد پس دیگر جای هیچ نگرانی مثل سابق نیست که تمام سقف با گچ پوشانده می‌شد و دسترسی به لوله‌کشی به جز خراب کردن سقف ممکن نبود.

انواع سقف کاذب استخر

به طور کلی سقف کاذب انواع مدل‌های متفاوتی دارد که بسته به سبک و طراحی داخلی هر محل می‌توان از آن استفاده کرد. انواع سقف کاذب مناسب استخر نیز شامل موارد زیر می‌شود:
سقف استخر ساده
سقف کاذب ساده یا همان PVC ساده‌ترین نوع سقف است که به صورت تایل‌های ۶۰*۶۰ عرضه می‌شود و معمولا برای استخرهای عمومی و بزرگ از آن استفاده می‌شود و نسبت به سایر انواع سقف کاذب ارزان‌تر است.

سقف استخر کشسان


یکی از جدیدترین و زیباترین انواع سقف کاذب مدل کشسان است که شبیه به آسمان مجازی است و معمولا برای استخرهای سرپوشیده خانگی گزینه مناسبی است و نمای زیبایی  شبیه به اسمان پر ستاره ایجاد می‌کند. اجرای سقف کاذب استخر به صورت ساده آسان است اما مدل قوس‌دار آن ممکن است کمی زمان‌بر باشد.


سقف استخر کناف


با وجود آنکه کناف نوعی صفحه روکش‌دار گچی است اما می‌توان با ضخامت‌های بالا آن را تهیه کرد تا بتوان در محیط‌های مرطوب نیز استفاده کرد. سرعت اجرای سقف کاذب استخر از نوع کناف با سرعت بالایی انجام می‌شود، هزینه کمی دارد و البته سبک است.


سقف استخر پلی کربنات


پلی کربنات نیز یکی از انواع پلیمر ترموکلاسیک است که در سه نوع مختلف توپر، مشبک و موج‌دار عرضه می‌شود. این مدل سقف را می‌توان به صورت لایه لایه و یا موج‌دار اجرا کرد. خاصیت آنتی استاتیک این مدل سقف کاذب موجب می‌شود ذرات گرد و غبار موجود در هوا را به خود جذب کند پس هوای محیط تمیز باقی می‌ماند و علاوه بر این روکش ضد اشعه ماورا بنفش خورشید دارد که موجب عدم رنگ پریدگی در مقابل آفتاب می‌شود.

Top