اگر می خواهید در مورد انواع پوشش استخر روباز قیمت مناسب و با کیفیت اطلاعات مناسب و فنی بدست اورید و بهترین انواع پوشش استخر را برای استخر باغ یا ویلای خود انتخاب کنید می توانید از متخصصین سایه گستر آسیا که تجربه طولانی در طراحی انواع پوشش استخر روباز دارند به صورت رایگان و تلفنی بهرمند گردید. بدین منظور کافی ست با یکی از شماره های 09151250522 و یا شماره ثابت 05137663055 تماس بگیرد.


اگر می خواهید در مورد انواع پوشش استخر روباز قیمت مناسب و با کیفیت اطلاعات مناسب و فنی بدست اورید و بهترین انواع پوشش استخر را برای استخر باغ یا ویلای خود انتخاب کنید می توانید از متخصصین سایه گستر آسیا که تجربه طولانی در طراحی انواع پوشش استخر روباز دارند به صورت رایگان و تلفنی بهرمند گردید. بدین منظور کافی ست با یکی از شماره های 09151250522 و یا شماره ثابت 05137663055 تماس بگیرد.

انواع پوشش استخر روباز ثابت و انواع پوشش استخر روباز متحرک در شرکت سایه گستر آسیا با بهترین طراحی و ضمانت اجرایی تقدیم مشتریان عزیز می گردد.

انواع پوشش استخر روباز در شرکت سایه گستر آسیا با بهترین طراحی و اجرا با تخفیف فوق العاده تقدیم مشتریان عزیز می گردد.در دنیا امروز به دلایل شهرنشینی و پدیده های آپارتمان  سازی استفاده از استخر در خانه های ویلایی به خاطر دیده شدن از اطراف برای خانواده ها غیر ممکن شده ما در شرکت سایه گستر آسیا با بهره گیری از فن آوری های نوین و معرفی کارامدترین و مقاوم ترین پوشش های سقف استخر با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و فرهنگی کوشیده ایم تا آسایش و لذت را برای خانواده ها به ارمغان آوریم. این نوع پوشش های سقف استخر در قالب نورگیر حبابی,بصورت قوسی و... با ورق پلی کربنات, پوشش سقف پاسیو و دیگر انواع پوشش ها مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به نوع نیاز و خواست مشتری و افراد در رنگ ها و نوع های مختلفی قابل استفاده هستند.

سقف استخر: در بسیاری از خانه های ویلایی ، افراد برای زیبایی و استفاده مناسب از حیاط منزل خود اقدام به درست کردن استخر می نمایند ولی به دلیل مشرف بودن دیگر ساختمانها ،استفاده از استخر بسیار محدود می شود.شرکت سایه گستر آسیا با استفاده از ورق های پلی کربنات 6 میلی متر 2 جداره و سازه هایی مناسب و مستحکم اقدام به پوشش سقف استخر می نماید. که علاوه بر اینکه دید دیگر ساختمانها را بر استخر می گیرد، نور مورد نظر شما را نیز کم نمی کند و به دلیل لایه 9 میکرونی uv بر روی طلق های پلی کربنات این شرکت اشعات مضر خورشید نیز گرفته می گردد.
مزایای استفاده از سقف استخر


یکی از مهمترین مزایای پوشش سقف استخر و پوشش سقف پاسو این است که با داشتن استخرهایی با سقف پوشیده شما می توانید در هر زمان از استخرهای خود استفاده کرده و لذت ببرید. اغلب این نوع پوشش ها دارای حالت نورگیربوده و یک محیط بسیار زیبا را برای افراد به ارمغان می آورد.

 
انواع پوشش سقف استخر روباز:

مدل تلسکوپی T-CR4

مدل تلسکوپی T-CR2

مدل تلسکوپی  3ضلعی

مدلDM-rl

مدل LوL4

مدل CDتخت شیبدار

مدل قوسی

 

مزایای استفاده از سقف استخر:


-فریم های سازه با پروفیل های آهنی و محاسبات مهندسی
-ضد زلزله
-مقاوم در برابر درجه حرارت های بالای 120و کمتر از40 درجه
-در انواع رنگ های متفاوت
-قابل استفاده در تمام فصل ها
-مقاوم در برابر شکستگی
-مقاوم در برابر فرسایش های اب وهوایی
-مقاوم در برابر باد های سنگین و با سرعت بالای 120 کیلومتر ذر ساعت
-مناسب برای استخرهای خصوصی و خانگینوع پوشش سقف مورد استفاده علاوه بر سلایق شخصی بیشتر به شرایط آب و هوایی محل استخر نیز بستگی دارد ، برای مثال  نوع و جنس پوشش سقف استخر مورد استفاده در محیط های سرد سیر و گرم سیر و محیط های بارانی متفاوت بوده و هرکدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند.

 

انواع پوشش سقف استخر روباز :


1- پوشش استخر بصورت ثابت:

میتوان پوشش استخر را بصورت ثابت انجام داد که با داشتن نور کافی ,آببندی صد درصد و عمر طولانی در اکثر پروژه ها استفاده می گردد. پوشش ثابت را می توان با اتواع ورق های پلی کربنات (فلت ,2 یا چند جداره و ...) انجام داد , همچنین میتوان پوشش ثابت سقف استخر را با نورگیر های حبابی که در پوشش سقف پاسیو و پوشش سقف حیاط خلوط نیز بسیار کاربردی هستند استفاده نمود که به دلیل قابلیت بازشو گزینه بسیار مناسبی می باشند.
2- پوشش متحرک استخر(سقف ریلی استخر):

میتوان پوشش سقف استخر را بصورت ریلی یا متحرک نیز با ورق های پلی کربنات ایجاد نمود . این نوع پوشش را میتوان بصورت ریلی با دست یا موتور طراحی و اجرا کرد.
پوشش استخر آپارتمان,برج,مراکز مسکونی تجاریو...(استخر در طبقات پایین):

استخر های ساخته شده در اپارتمانها معمولا در طبقات منفی ساخته می شوند و قسمتی نورگیر برای عبور نور در حیاط ایجاد می گردد .پوشاندن استخر در این موارد با توجه به طراحی مح می باشد ولی قالبا توسط نورگیر های حبابی بصورتی که در پوشش سقف حیاط خلوت و پوشش سقف پاسیو اجرا میشوند طراحی می گردند.
 

 

Top