شرکت سایه گستر آسیا تولید کننده انواع سقف استخر روباز ثابت و سقف استخر روباز متحرک در مشهد است که محصولات خود را در اقصی نقاط ایران نصب و اجرا می کند. برای اطلاع از خدمات استثنایی و قیمتهای فوق العاده ارزان انواع سقف استخر روباز ثابت و سقف استخر روباز متحرک می توانید با یکی از شماره های 09151250522 و یا شماره ثابت 05137663055 تماس بگیرد.شرکت سایه گستر آسیا تولید کننده انواع سقف استخر روباز ثابت و سقف استخر روباز متحرک در مشهد است که محصولات خود را در اقصی نقاط ایران نصب و اجرا می کند. برای اطلاع از خدمات استثنایی و قیمتهای فوق العاده ارزان انواع سقف استخر روباز ثابت و سقف استخر روباز متحرک می توانید با یکی از شماره های 09151250522 و یا شماره ثابت 05137663055 تماس بگیرد.
شرکت سایه گستر آسیا با سه دهه فعالیت مستمر در زمینه تولید انواع سازه های متحرک و ثابت مانند انواع سقف استخر روباز محصولات خود را با طرح های خلاقانه و منحصر به فرد و به زیباترین شکل ممکن در محل مورد نظر شما اجرا می کند.

جهت تهیه سقف استخر روباز خود باید ابتدا تصمیم بگیرید که از چه نوع سقف استخر روباز می خواهید استفاده کنید و هدفتان از تهیه سقف استخر روباز چیست؟


آنچه موجب می‌شود استخر‌ها پوشانده یا بعبارتی پوشش سقف استخر انجام پذیرد عبارتند از:
• نیاز به استفاده چهارفصل از استخر
• وجود مشرف در اطراف استخر
• لزوم حفظ آب استخر در برابرگرد و خاک و…
پوشش متحرک استخر(سقف ریلی استخر):
میتوان پوشش سقف استخر را بصورت ریلی یا متحرک نیز با ورق‌های پلی کربنات ایجاد نمود. این نوع پوشش را میتوان بصورت ریلی با دست یا موتور طراحی و اجرا کرد.
در راستای نیازهای فوق پوشش‌های پلی کربنات برای استخر‌ها بعنوان بهترین گزینه پوششی مطرح می‌شود. مزیت این پوشش‌ها، حفظ نور و روشنایی طبیعی استخر و در عین حال سبکی وزن سازه و ورق‌های پلیمری، در مورد سازه مورد نیازجهت اجرای پوشش استخر آنچه مسلم است بدلیل ابعاد نسبتا زیاد استخر معمولا آلومینیوم جوابگو نبوده و آهن بهترین گزینه است لیکن بدلیل رطوبت محیط بهتر است آهن با پوشش مناسب پوشانده شود که بهترین گزینه پوشش گالوانیزه گرم می‌باشد. بدین ترتیب مشکل زنگ زدن آهن کاملا منتفی می شود. در صورت نیاز به مشاوره در مورد کیفیت و انواع گالوانیزه با شرکت سایه گستر آسیا تماس حاصل نمائید.
اغلب این نوع پوشش‌ها دارای حالت نورگیر بوده و یک محیط بسیار زیبا را برای افراد فراهم می‌آورد. طراحی‌های منحصر به فرد ما اجازه می دهد که پوشش روی استخر شما به سرعت حرکت کرده و شما را از فواید تابستان در طول سال بهره مند کند. با استفاده از ورق‌های دو جداره مخصوص شما فضاs استخر خود را مانند شیشه‌های منزل عایق نموده و علاوه بر آن سبب می‌شود که همواره آب استخر تمیز و قابل استفاده باشد.
• فریم‌های سازه به صورت تمام آلومینیومی
• ضد زلزله
• طیف‌های رنگی مختلف
• قابل استفاده در تمام فصل‌ها
• مقاوم در برابر شکستگی
• مقاوم در برابر فرسایش‌های آب وهوایی
• مقاوم در برابر باد‌های سنگین و با سرعت بالای 120 کیلومتر در ساعت
•مناسب برای استخرهای خصوصی و خانگی
یکی از مباحث جالب برای اکثر مشتریان پوشش استخر با سیستم بازشو (بازشونده) است در مشاوره مهندسی با کارشناسان شرکت روشهای مختلف استفاده از سیستم بازشونده بیان می‌گردد. بهترین راهکار با بررسی و بحث انتخاب می‌گردد. نکته مهم این است که اگر یک مجری پوشش استخر یک روش مشخص را آموخته و تحربه کرده است لزوماٌ آن روش تنها روش اجرا نیست و قطعاٌ تنها روش اجرا نیست و قطعاٌ بهترین روش اجرا نیز نیست.
محصولات شرکت سایه گستر آسیا دارای گارانتی و خدمات ویژه می‌باشند. با تماس با مشاوران شرکت سایه گستر آسیا به صورت کاملاٌ رایگان از استخر شما بازدید، طراحی و برآورد قیمت خواهد شد.Top