قیمت سقف استخر روباز باغ و قیمت سقف استخر روباز ویلا در شرکت سایه گستر آسیا با در نظر گرفتن تخفیفهای متعدد و استثنایی ارزانترین قیمت پوشش استخر در ایران است. جهت مقایسه قیمت انواع پوشش استخر ثابت و انواع پوشش استخر متحرک کافی ست با یکی از شماره های 09151250522 و یا شماره ثابت 05137663055 تماس بگیرد.


قیمت سقف استخر روباز باغ و قیمت سقف استخر روباز ویلا در شرکت سایه گستر آسیا با در نظر گرفتن تخفیفهای متعدد و استثنایی ارزانترین قیمت پوشش استخر در ایران است. جهت مقایسه قیمت انواع پوشش استخر ثابت و انواع پوشش استخر متحرک کافی ست با یکی از شماره های 09151250522 و یا شماره ثابت 05137663055 تماس بگیرد.
متخصصین شرکت سایه گستر آسیا با سالها تجربه و خلاقیت انواع سقف استخر روباز ثابت و سقف استخر روباز متحرک را با بهترین تجهیزات و نقش و طرح های فوق العاده زیبا در استخر ویلا و استخر باغ شما اجرا می کنند.

با وجود اینکه هر دو نوع از پوشش های سقف استخر روباز ثابت و پوشش سقف استخر متحرک دارای زیبایی می باشند اما هر کدام دارای مزایایی می باشند.

با آمدن فصل پاییز و ریزش برگ های، یکی از مشکلات استخرهای روباز ریختن برگ ها درون آب است که می تواند آلودگی و مشکلات بیشتری را ایجاد کند. امروزه با پیشرفت صنعت طراحی و ساخت انواع گوناگونی از پوشش های سقفی برای پاسیو، حیاط خلوت و استخر ها به راحتی می توان این مشکل را حل کرد. ما هم قصد داریم در این مقاله به مزایای استفاده از سقف استخر، معرفی انواع پوشش های سقفی استخر، مزایای آنها، مقایسه انواع پوشش های سقفی استخر با یکدیگر بپردازیم.
مزایای استفاده از پوشش های سقف استخر
استفاده از پوشش سقف استخر مزایای متعددی دارد که یکی از این مزایا این است که شما با داشتن استخری که دارای پوشش سقفی می باشد به راحتی می توانید در هر زمانی که بخواهید از استخر خود استفاده کنید و از شنا کردن لذت ببرید. سایر مزایا:
ضد زلزله بودن پوشش های سقف استخر
مقاومت بالای آنها در برابر درجه ی حرارتی بالای ۱۲۰ و کمتر از ۴۰ درجه
طراحی شده در انواع رنگ های مختلف
قابلیت استفاده از آنها در تمامی فصول سال
مقاومت بالای آنها در برابر شکستگی و آسیب دیدگی
مقاومت بالا در برابر افزایش و کاهش دما
مقاوم در برابر طوفان ها و باد های شدید تا سرعتی بالاتر از ۱۲۰ کیلومتر
مناسب برای سقف های استخرهای خصوصی و خانگی اکثر پوشش های سقف استخر دارای ویژگی نورگیر بالایی می باشند که محیطی بسیار زیبا را برای افراد ایجاد می کنند، نوع پوشش های سقف استخر با توجه به شرایط آب و هوایی محل استخر و البته سلایق شخصی مشتریان و سفارش دهندگان انتخاب می گردد برای مثال نوع و جنس پوشش های سقف استخر در محیط های سرد با محیط های گرم و بارانی متفاوت می باشد، البته امروزه از دو جنس شیشه و یا پلی کربنات برای طراحی و ساخت پوشش های سقف استخر استفاده می شود.
سقف های شیشه ای دارای فریم های آلومینیومی و شیشه ای از جنس سکوریت می باشند و دلیل استفاده از شیشه های سکوریت در سقف های شیشه ای مقاومت بالای آنها در برابر تغییرات آب و هوایی مانند افزایش یا کاهش دما ، باراش باران و … می باشد. البته امروزه سقف های پلی کربنات جایگزینی برای سقف های شیشه ای برای ساخت پوشش های سقف استخر شده اند چرا که از شفافیت بالایی بر خوردارند.

مزایای پوشش سقف ثابت :

دور نگه داشتن حشرات
هزینه اجرای پایین تر
هزینه نگهداری کمتر در مقایسه با سقف های متحرک

مزایای پوشش سقف متحرک :

قابلیت حذف کردن سقف در هر زمان
دید وسیع از آسمان
مجریان و طراحان سایه گستر آسیا انواع پوشش های سقف استخر را با ارائه جدید ترین و کارآمدترین پوشش های سقف استخر و امکان استفاده موثر از استخر را برای تک تک افراد خانواده فراهم می کنند

Top