سقف متحرک پاسیو : مجموعه عظیم سایه گستر آسیا با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع سقف متحرک پاسیو را با ارزانترین قیمت در بین شرکت ها تا 30% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به سقف کاذب متحرک پاسیو-سقف کشویی پاسیو-سقف پاسیو ریلی-قیمت سقف متحرک حیاط خلوت-سقف متحرک گلخانه ای-سقف برقی متحرک-قیمت سقف پاسیو که تخصص مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا می باشد خواهیم پرداخت.سقف متحرک پاسیو - سایه گستر آسیا هم اکنون با بیش از 30 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع سقف جمع شونده  – پوشش استخر – سایبان استخر - دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل  و انواع راه بند اتومات فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع سقف کاذب متحرک پاسیو-سقف کشویی پاسیو-سقف پاسیو ریلی-قیمت سقف متحرک حیاط خلوت-سقف متحرک گلخانه ای-سقف برقی متحرک-قیمت سقف پاسیو خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع سقف متحرک پاسیو را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها باغ تالارها باغ ویلا ها و ... می باشیم.

سقف متحرک پاسیو - مجموعه عظیم سایه گستر آسیا همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع سقف متحرک پاسیو در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف کاذب متحرک پاسیو-سقف کشویی پاسیو-سقف پاسیو ریلی-قیمت سقف متحرک حیاط خلوت-سقف متحرک گلخانه ای-سقف برقی متحرک-قیمت سقف پاسیو با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا با بیش از 30 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از سقف متحرک پاسیو را در مجموعه سایه گستر آسیا بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.   

سقف متحرک پاسیو طراحی و تولید شده توسط مجموعه سایه گستر آسیا با 30% تخفیف و با تجربه بیش از 30 سال اجرا پروژه های موفق در سطح کشور تقدیم حضور مشتریان عزیز میگردد.

JdD29vdLfW

سقف متحرک پاسیو

سقف متحرک پاسیو یکی از کاربردهای سقف برقی است چرا که پاسیو در محل سکونت افراد فضای نورگیری و تهویه برخی از اتاق ها است از این رو باید برای مسقف کردن آن کمال توجه را داشت زیرا مسقف کردن آن با متریال نامناسب باعث از بین رفت نور برخی از اتاق ها خواهد شد. برخی از افراد از سقف متحرک پارچه ای برای مسقف کردن پاسیو استفاده می کنند تا روزهای آفتابی سقف برقی را باز کرده و در شرایط جوی نامناسب سقف جمع شونده ببندند.

طراحی سقف متحرک حیاط خلوت

برای پوشاندن سقف حیاط خلوت یک آپارتمان در مشهد از سقف متحرک پاسیو به متراژ ۴ مترمربع استفاده شده است. بر اساس درخواست کارفرما برای جمع و باز شدن این سقف جمع شونده پارچه ای بر روی آن موتور هیوت قرار گرفته شد. طراحان شرکت سایه گستر آسیا با توجه به فضای پاسیو برای هرچه جذاب شدن محوطه حیاط خلوت از دو رنگ متفاوت برای سازه و پارچه استفاده کردند که مورد استقبال کارفرما قرار گرفت. نورپرازی بسیار زیبایی در زیر این سقف انجام گرفته شد تا ساکنین بتوانند از این فضا هنگام شب و بسته بود سقف جمع شونده استفاده نمایند.

Jf4HMJUgd4

مشخصات فنی سقف جمع شونده پاسیو

شرکت سایه گستر آسیا سعی دارد علاوه بر اینکه سقف متحرک های خود را با بهترین کیفیت به کارفرما های خود ارائه دارد، از طرف دیگر بر این باور است که زمان برای افراد مهم است از این رو تمامی اتصالات را بصورت پیچ و مهره ایجاد می کند تا کمترین مزاحمت و فعالیت عمرانی در محل انجام گیرد. برای نورپردازی سقف متحرک پارچه ای به درخواست کارفرما از LED های نقطه ای استفاده شد تا زیبایی خیره کننده ای را به فضا ببخشد. سازه استفاده شده در این سقف جمع شونده از بهترین متریال که آلومینیوم ۶۰۶۳ میباشد ست تا جلوه دیگری به فضای حیاط خلوت بدهد.

7uxXyVdH7I

سقف متحرک پاسیو - در این مطلب در مورد موضوعات سقف کاذب متحرک پاسیو-سقف کشویی پاسیو-سقف پاسیو ریلی-قیمت سقف متحرک حیاط خلوت-سقف متحرک گلخانه ای-سقف برقی متحرک-قیمت سقف پاسیو مختصر صحبت کردیم. در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع سقف جمع شونده  – پوشش استخر – دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل  و انواع راه بند را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از انواع سقف جمع شونده  – پوشش استخر – دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل  و انواع راه بند را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 09151250522 - 05137663055 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

Top