سقف کشویی استخر : مجموعه عظیم سایه گستر آسیا با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع سقف کشویی استخر را با ارزانترین قیمت در بین شرکت ها تا 30% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به سقف ریلی استخر- سقف بازشو استخر- خرید سقف متحرک برای استخر- سقف متحرک استخر روباز- سقف ارزان استخر- سقف استخری- سقف استخر سرپوشیده- سقف استخر باغ که تخصص مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا می باشد خواهیم پرداخت.


سقف کشویی استخر- سایه گستر آسیا هم اکنون با بیش از 30 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع سقف جمع شونده  – پوشش استخر – سایبان استخر - دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل  و انواع راه بند اتومات فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع سقف ریلی استخر- سقف بازشو استخر- خرید سقف متحرک برای استخر- سقف متحرک استخر روباز- سقف ارزان استخر- سقف استخری- سقف استخر سرپوشیده- سقف استخر باغخواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع سقف کشویی استخر را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها باغ تالارها باغ ویلا ها و ... می باشیم.

سقف کشویی استخر- مجموعه عظیم سایه گستر آسیا همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع سقف کشویی استخر در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف ریلی استخر- سقف بازشو استخر- خرید سقف متحرک برای استخر- سقف متحرک استخر روباز- سقف ارزان استخر- سقف استخری- سقف استخر سرپوشیده- سقف استخر باغبا ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا با بیش از 30 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از سقف کشویی استخر را در مجموعه سایه گستر آسیا بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.   

 سقف کشویی استخر طراحی و تولید شده توسط مجموعه سایه گستر آسیا با 30% تخفیف و با تجربه بیش از 30 سال اجرا پروژه های موفق در سطح کشور تقدیم حضور مشتریان عزیز میگردد.

سقف استخر:

امروزه به دلایل شهرنشینی و پدیده های آپارتمان  سازی استفاده از استخر در خانه های ویلایی به خاطر دیده شدن از اطراف برای خانواده ها غیر ممکن شده نورگیرسازان با بهره گیری از فن آوری های نوین و معرفی کارامدترین و مقاوم ترین پوشش های سقف استخر با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و فرهنگی کوشیده ایم تا آسایش و لذت را برای خانواده ها به ارمغان آوریم. سقف کشویی استخر- این نوع پوشش های سقف استخر در قالب نورگیر حبابی، بصورت قوسی و... با ورق پلی کربنات, پوشش سقف پاسیو و دیگر انواع پوشش ها مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به نوع نیاز و خواست مشتری و افراد در رنگ ها و نوع های مختلفی قابل استفاده هستند.

در بسیاری از خانه های ویلایی ، افراد برای زیبایی و استفاده مناسب از حیاط منزل خود اقدام به درست کردن استخر می نمایند ولی به دلیل مشرف بودن دیگر ساختمانها ،استفاده از استخر بسیار محدود می شود. سقف کشویی استخر- شرکت سایه گستر آسیا با استفاده از ورق های پلی کربنات 6 میلی متر 2 جداره و سازه هایی مناسب و مستحکم اقدام به پوشش سقف استخر می نماید. که علاوه بر اینکه دید دیگر ساختمانها را بر استخر می گیرد، نور مورد نظر شما را نیز کم نمی کند و به دلیل لایه 9 میکرونی uv بر روی ورق پلی کربنات این شرکت اشعات مضر خورشید نیز گرفته می گردد.

مزایای استفاده از سقف استخر

یکی از مهمترین مزایای پوشش سقف استخر وپوشش سقف پاسو این است که با داشتن استخرهایی با سقف پوشیده شما می توانید در هر زمان از استخرهای خود استفاده کرده و لذت ببرید. سقف کشویی استخر-  اغلب این نوع پوشش ها دارای حالت نورگیر بوده و یک محیط بسیار زیبا را برای افراد به ارمغان می آورد.

X76w2DxgIs

 فریم های سازه با پروفیل های آهنی و محاسبات مهندسی

ضد زلزله

مقاوم در برابر درجه حرارت های بالای 120و کمتر از40 درجه

در انواع رنگ های متفاوت

قابل استفاده در تمام فصل ها

مقاوم در برابر شکستگی

مقاوم در برابر فرسایش های اب وهوایی

مقاوم در برابر باد های سنگین و با سرعت بالای 120 کیلومتر در ساعت

مناسب برای استخرهای خصوصی و خانگی

سقف کشویی استخر- در این مطلب در مورد موضوعات سقف ریلی استخر- سقف بازشو استخر- خرید سقف متحرک برای استخر- سقف متحرک استخر روباز- سقف ارزان استخر- سقف استخری- سقف استخر سرپوشیده- سقف استخر باغمختصر صحبت کردیم. در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع سقف جمع شونده  – پوشش استخر – دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل  و انواع راه بند را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از انواع سقف جمع شونده  – پوشش استخر – دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل  و انواع راه بند را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 09151250522 – 09021150522 - 05137663055 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

Top