سقف شیروانی متحرک : مجموعه عظیم سایه گستر آسیا با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع سقف شیروانی متحرک را با ارزانترین قیمت در بین شرکت ها تا 30% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به قیمت سقف متحرک پلی کربنات- سقف کاذب نورگیر- سقف کاذب پلی کربنات- اجرای سقف کاذب حیاط خلوت- قیمت سقف پاسیو- پوشش سقف پاسیو متحرک- پوشش سقف حیاط- شیروانی حیاط خلوت که تخصص مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا می باشد خواهیم پرداخت.


سقف شیروانی متحرک - سایه گستر آسیا هم اکنون با بیش از 30 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع سقف جمع شونده  – پوشش استخر – سایبان استخر - دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل  و انواع راه بند اتومات فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت سقف متحرک پلی کربنات- سقف کاذب نورگیر- سقف کاذب پلی کربنات- اجرای سقف کاذب حیاط خلوت- قیمت سقف پاسیو- پوشش سقف پاسیو متحرک- پوشش سقف حیاط- شیروانی حیاط خلوت خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع سقف شیروانی متحرکرا باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها باغ تالارها باغ ویلا ها و ... می باشیم.

سقف شیروانی متحرک - مجموعه عظیم سایه گستر آسیا همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع سقف شیروانی متحرک در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سقف متحرک پلی کربنات- سقف کاذب نورگیر- سقف کاذب پلی کربنات- اجرای سقف کاذب حیاط خلوت- قیمت سقف پاسیو- پوشش سقف پاسیو متحرک- پوشش سقف حیاط- شیروانی حیاط خلوت با ما همراه باشید . ما در مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا با بیش از 30 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع ازسقف شیروانی متحرک  را در مجموعه سایه گستر آسیا بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.   

سقف شیروانی متحرک طراحی و تولید شده توسط مجموعه سایه گستر آسیا با 30% تخفیف و با تجربه بیش از 30 سال اجرا پروژه های موفق در سطح کشور تقدیم حضور مشتریان عزیز میگردد.

5cv398Us0c

سقف متحرک چیست و در چه مواردی به کار می رود؟

سیستم های سقف متحرک یا سقف های تاشو، به نوعی از سقف ها گفته می شود که با استفاده از نیروی یک موتور الکتریکی، باز و بسته می شوند. سقف شیروانی متحرک-  فناوری های نوین در طراحی و تولید انواع سقف های متحرک منجر به ارائه محصولات بسیار کاربردی و زیبا شده است به گونه ای که قابل نصب در تمام شرایط آب و هوایی و موقعیت های داخل و بیرون از ساختمان می باشند. سقف های متحرک برای ایجاد سایه و در امان بودن از نور خورشید در ساختمان ها نصب می شوند.

از انواع سقف متحرک برای تراس مجتمع های مسکونی، هتل ها، استخرهای روباز، ویلاها، رستوران ها و کافه ها، اقامتگاه های تفریحی و سیاحتی، محوطه باغ و ….، استفاده می شود. این سقف ها در ابعاد و اندازه های مختلف وجود دارند و با فشار یک دکمه و از طریق ریموت کنترل، باز و بسته می شوند.

سیستم های سقف جمع شونده، سیستم های ثابت و دائمی نیستند اما می توانند یک مکان موقتی را برای استراحت روزانه به ویژه در فصل تابستان ایجاد کنند. سقف شیروانی متحرک-  محوطه ویلاها، باغ یا تراس در ساختمان های مسکونی در فصل تابستان در معرض تابش نور خورشید قرار دارند؛ ساکنین ساختمان که تمایل دارند یک صبحانه لذت بخش را در تراس یا باغ میل کنند، می توانند با نصب سقف های متحرک، سایه مناسبی را برای خود ایجاد کنند.

 باز و بسته شدن سقف های متحرک با توجه به نیاز یا تمایل افراد، انجام می گیرد. انتخاب نوع این سقف ها و جنس مواد سازنده آنها نیز مسأله مهمی است که در این مورد باید به آن دقت نمود.

سقف شیروانی متحرک- در این مطلب در مورد موضوعات قیمت سقف متحرک پلی کربنات- سقف کاذب نورگیر- سقف کاذب پلی کربنات- اجرای سقف کاذب حیاط خلوت- قیمت سقف پاسیو- پوشش سقف پاسیو متحرک- پوشش سقف حیاط- شیروانی حیاط خلوت مختصر صحبت کردیم. در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع سقف جمع شونده  – پوشش استخر – دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل  و انواع راه بند را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از انواع سقف جمع شونده  – پوشش استخر – دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل  و انواع راه بند را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 09151250522 - 09021150522- 05137663055 - 05137663056 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

Top