برزنت برای سقف : مجموعه عظیم سایه گستر آسیا با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع برزنت برای سقف را با ارزانترین قیمت در بین شرکت ها 20 تا 30% تخفیف واقعی در بازار ایران و جهان در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. در این مقاله به برزنت چیست-برزنت ضد آب و آفتاب-قیمت پارچه برزنت-برزنت خطی-برزنت ویکی پدیا که تخصص مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا می باشد خواهیم پرداخت.


برزنت برای سقف - سایه گستر آسیا یکی از باسابقه ترین و متخصص ترین شرکت های فنی و مهندسی و الکترونیک در ایران می باشد که سالهاست در زمینه انواع سقف های جمع شونده پارچه ای، سقف های جمع شونده شیشه ای، سازه های جمع شونده استخری، دیوارهای شیشه ای جمع شونده ، چادرهای کششی ، کرکره های پارچه ای ،سایه بان اتومات ،جک پارکینگی ،درب رولاپ ،درب های ریلی ،درب های زیر سقفی ،درب های شیشه ای ، جک بلانکو،جک BFT مدل A40،درب کشویی ، درب شیشه ای تلسکوپی ،درب شیشه ای گرد ،درب شیشه ای گردان ، درب شیشه ای فولدینگ ،راه بند اتومات ،پرده هوا ، سیستم های اکسس کنترل ،حمام مستر فعالیت می نماید.در این مطلب به موضوعات متنوع برزنت چیست-برزنت ضد آب و آفتاب-قیمت پارچه برزنت-برزنت خطی-برزنت ویکی پدیا خواهیم پرداخت . ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع برزنت برای سقف را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها باغ تالارها باغ ویلا ها و ... می باشیم.
برزنت برای سقف - مجموعه عظیم سایه گستر آسیا همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع برزنت برای سقف در خدمت شما بزرگواران باشد .لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد برزنت چیست-برزنت ضد آب و آفتاب-قیمت پارچه برزنت-برزنت خطی-برزنت ویکی پدیا با ما همراه باشید . توصیه ما به هموطنانی که تصمیم به خرید و اجرای هر کدام از تولیدات این شرکت را دارند این می باشد که قبل از هر اقدامی در جهت خرید و سفارش این نوع از سازه ها و محصولات حتما با یکی از مشاورین و متخصصین با تجربه ما ارتباط برقرار نمایید تا ضمن دریافت مشاوره های تخصصی و رایگان از لیست قیمت نهایی با 20 تا 30% تخفیف واقعی مطلع شوید. شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از برزنت برای سقف را در مجموعه سایه گستر آسیا بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

برزنت برای سقف طراحی و تولید شده توسط مجموعه سایه گستر آسیا با 20 تا 30% تخفیف واقعی و با تجربه بیش از 30 سال اجرا پروژه های موفق در سطح کشور تقدیم حضور مشتریان عزیز می گردد (برزنت چیست-برزنت ضد آب و آفتاب-قیمت پارچه برزنت-برزنت خطی-برزنت ویکی پدیا).

 

4OWwd2Qqs4

پارچه برزنتی سقفی تنوع زیادی دارند و شما متناسب با نیاز خود می توانید از آنها استفاده کنید، برخی از این مواد در فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند و برخی دیگر در محیط های بیرونی. شما باید قبل از خرید این مواد با ویژگی های هر کدام از برزنت های سقف آشنا شوید.
انتخاب پارچه برزنت
انتخاب پارچه برزنتی سقفی برای سایبان یا آلاچیق به کاربرد آن بستگی دارد:
1. استفاده در پروژه ای داخلی یا پروژه های خارجی
2. پروژه تجاری یا مسکونی
3. برزنت روشن (با نور پس زمینه) یا برزنت مات
پارچه های مورد استفاده در سایبان، آلاچیق و یا در سقف رستوران، هتل ، پاسیو، استخر تنوع زیادی دارند و برخی به صورت شفاف و برخی دیگر به صورت مات در نظر گرفته می شوند، از نظر شفافیت و کمی وزن نیز با یکدیگر متفاوت هستند.
پارچه برزنتی طراحی شده برای سقف روشن، مانند پلی استرهای روکش دار وینیل و روکش وینیل، به طور معمول برای به حداکثر رساندن شفافیت نور مشخص می شوند.
گرافیک نیز مورد توجه است. برای تزئین پارچه های سقفی، اغلب از فیلم های انتقال حرارت، پارچه قفسه ای مهر و موم شده، پارچه دوخته شده، وینیل حساس به فشار، ابریشم کاری و نقاشی دستی استفاده می شود. همه روش ها با همه پارچه ها به خوبی کار نمی کنند، بنابراین اگر می خواهید از یک روش خاص گرافیکی استفاده کنید، سازگاری پارچه را دوباره بررسی کنید.
هندلینگ نیز در بین پارچه ها متفاوت است. بررسی کنید که آیا پارچه ها می توانند با حرارت آب بندی شوند (با نوار چسب یا بدون نوار) یا دوخته شوند، عوامل جمع شدگی و کشش آنها و مواد پاک کننده، ورق های مخصوص و کتابچه های راهنمای فنی در دسترس هستند.
طبق مطالعات صورت گرفته مشخص شد که، هفت پارچه برزنتی سقفی اصلی در طراحی سقف مورد استفاده قرار می گیرد که عبارتند از:
 پلی استر لمینیت وینیل
 پلی استر با روکش وینیل
 پلی استر با پوشش اکریلیک
 پلی استر / پنبه روکش دار وینیل
 اکریلیک محلول رنگ
 پلی استر / پنبه رنگ شده
 مواد اکریلیک محلول رنگ شده
وزن بیشتر پارچه های برزنتی سقفی در متر مربع بین ۹ تا ۱۷ اونس است، اگرچه دامنه آن با توجه به نوع پارچه متفاوت است. هر هفت نوع آن مقاومت سایشی خوبی دارند و بسته به آب و هوا و مراقبت مناسب از پارچه بین پنج تا هشت سال دوام خواهند داشت.
برای تجهیز پارچه برزنت سقفی برای از چه چیزی استفاده می شود؟
برای تجهیز پارچه برزنتی سقفی با کیفیت معمولاً از پوشش ها، لمینت ها و پوشش های رویی استفاده می شود. پوشش ها مایعاتی هستند که با قرار دادن آنها روی ورقه بافته شده که پایه پارچه است، پخت می شوند. در حالی که این پوشش به شکل مایع است، ترکیبات شیمیایی برای ایجاد رنگدانه، بازدارندگی شعله و مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش، آب و کپک به آن اضافه می شوند.
پارچه برزنتی سقفی وقتی با مواد مقاوم پوشش داده می شوند مزایای بیشماری را ارائه می دهند. از نظر فنی، آنها وقتی با ترموپلاستیک تقویم می شوند، در برابر گرما و فشار، رطوبت، نور آفتاب مقاوم می شوند.
پلی استر لمینت وینیل
برخی از پلی استرهای چند لایه وینیل ، که به طور خاص برای نور پس زمینه ساخته شده اند، بسیار شفاف هستند. مواردی که برای استفاده استاندارد استفاده می شوند بسته به رنگ آنها شفاف هستند. وزن این پارچه ها بین ۱۰ تا ۱۶ اونس است، در برابر نور ماورا بنفش، کپک و آب مقاوم است و استفاده از آن در مناطق با رطوبت بالا پایدار توصیه می شود.
پلی استر با روکش وینیل
در درجه اول برای سایبان های روشن مناسب است، آنها با درجه شفافیت خوب و البته بسته به رنگ آن، از پلی استر با روکش وینیل وزن ۱۱ تا ۱۷ اونس استفاده می شود و در برابر نور ماورا UV بنفش، کپک و آب مقاوم است.
پلی استر با پوشش اکریلیک
این پارچه با اکریلیک و نه وینیل پوشانده شده است، بسته به رنگ آن شفاف است، وزن آن ۹.۵ تا ۱۲.۵ انس است و در برابر نور ماورا UV بنفش، کپک و آب مقاوم است.
پلی استر / پنبه با روکش وینیل
وزن آنها معمولاً ۱۵ اونس است، و با پلی استر / پنبه با روکش وینیل پوشش داده می شود تا در برابر اشعه ماورا بنفش، کپک و آب مقاوم باشد. به دلیل پایه پنبه ای، این پارچه های مات برای استفاده در مناطق با رطوبت بالا ثابت توصیه نمی شود.
پلی استر / پنبه نقاشی شده
مانند پلی استر / با پنبه پوشش داده شده با وینیل، پلی استر / پنبه رنگ شده تولید می شود و به صورت مات است و به دلیل پایه پنبه ای آن برای مناطق با رطوبت بالا ثابت توصیه نمی شود. وزن آنها ۱۱ اونس است. این نوع پارچه برزنتی سقفی پارچه در برابر نور ماورا UV بنفش ، کپک و آب مقاوم است.
اکریلیک محلول رنگ شده
اکریلیک محلول رنگ برای سقف در اوایل دهه ۱۹۶۰ معرفی شد. اکریلیک در واقع یک نام عمومی برای مخلوط های مختلف یک ترکیب شیمیایی از اکریلونیتریل و سایر عناصر است. برای اینکه "اکریلیک" نامیده شود، فیبر باید حداقل از ۸۵٪ اکریلونیتریل تشکیل شود. ۱۵٪ دیگر اغلب شامل مواد افزودنی مختلفی مانند مواد شیمیایی است که مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش را ایجاد می کنند.
اکریلیک به طور کلی یک ماده مجلل در نظر گرفته می شود. پارچه با دست نرم و رنگ های زنده، اغلب برای مشتریانی که می خواهند سایبان، مبلمان و فضای داخلی خود را هماهنگ کنند به بازار عرضه می شود. اکریلیک زیبایی پنبه را ارائه می دهد که آنها در برابر نور ماورا UV بنفش، کپک و آب مقاوم هستند.
در رنگ آمیزی محلول، رنگدانه های رنگی به الیاف اکریلیک اضافه می شوند در حالی که الیاف در حالت نیمه سیال هستند. در نتیجه، این رنگ به عنصری جدایی ناپذیر از الیاف تبدیل می شود و بر خلاف اکریلیک با رنگ تکه ای، شسته نمی شود
پارچه برزنت آلاچیق همانطوری که از اسمش مشخص است، برای پوشش آلاچیق ها مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت دنیای چادر انواع مختلفی از پارچه های برزنتی آلاچیق را تحت پوشش غشای کششی طراحی، مهندسی و نصب می کند.
مهمترین کاربرد پارچه برزنت آلاچیق
آیا در نظر دارید در فضای باز از امکانات و همچنین از مهمانان خود در برابر عناصر محیطی محافظت کنید و محیطی مناسب برای آنها فراهم کنید؟ پارچه برزنت آلاچیق یا همان سازه های پارچه ای می توانند گزینه مناسبی برای شما باشند.
پارچه برزنت آلاچیق ما مقاوم در برابر باران بوده و ایجاد سایه مناسبی می کند و در برابر آفتاب مقاومت خوبی دارد، علاوه بر این با ایجاد روشنایی زیبا در شب محیط مناسب و جذابی را برای شما فراهم می کند.
مهمترین کاربرد پارچه برزنت آلاچیق عبارت است از:
 ایجاد محیطی دنج و زیبا در فضای باز
 مقاوم در برابر باد و باران
 مقاوم در برابر اشعه مضر خورشید
 ایجاد سایه مناسب و بدور از تاریکی
 قابلیت استفاده در هر نوع محیط آب و هوایی
انتخاب ماده پوشش آلاچیق ها
هر چقدر که به نظر آسان برسد، انتخاب مواد روکش آلاچیق ها یک سناریوی همه جانبه نیست. شما باید مطمئن شوید که از پوشش مناسب مورد نیاز خود استفاده می کنید، پوشش مورد نظر شما باید دوام، مقاومت در برابر آب، محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش و مقاومت در برابر آتش باشد. اگر قبلاً در جستجوی آلاچیق بوده اید، ممکن است اشاره به پارچه برزنت آلاچیق داشته باشید. این اصطلاحی است که تولیدکنندگان برای ارائه ایده ای از تراکم پارچه ها به کار می برند. به بیان ساده ، قاعده کلی هرچه پوشش برزنتی شما سخت تر باشد مقاومت آلاچیق بالاتر است.
در حال حاضر برای ساخت سایبان های پارچه ای از برزنت پلی استر، برزنت پلی اتیلن و برزنت وینیل استفاده می کنند و این سه مورد کاربرد زیادی در ساخت آلاچیق ها دارند.
برزنت برای سقف - در این مقاله در مورد موضوعات برزنت چیست-برزنت ضد آب و آفتاب-قیمت پارچه برزنت-برزنت خطی-برزنت ویکی پدیا مختصر صحبت کردیم. در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ سایه گستر آسیا تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم محصولات خود را با ارزانترین قیمت و20 تا 30% تخفیف واقعی و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. این مجموعه عظیم فنی و اجرایی هم اکنون دارای رزومه و پروژه های بسیار بزرگی در سراسر کشور می باشد و توانسته است تقریبا هر نوع نیاز و خواسته مشتریان را برآورده نماید.مجددا توصیه می کنیم قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از انواع سقف جمع شونده – پوشش استخر – دیوار شیشه ایی – چادر کششی – سایبان اتومات – پرده هوا - سیستم اکسس کنترل و انواع راه بند را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 09151250522 - 09021150522- 05137663055 - 05137663056 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.

Top